Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Bezplatná právní poradna policisté.com

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Bezplatná právní poradna policisté.com

Příspěvekod rikamrikam » pon 23. srp 2010 14:54:04

Lidé sobě. policie on-line

Poraďte ostatním v těžké životní situaci!

Děkujeme

thanks
Za tento příspěvek od uživatele rikamrikam poděkoval
fihu (čtv 10. bře 2011 22:53:14)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
rikamrikam
Nadporučík
Nadporučík
 
Příspěvky: 319
Registrován: ned 11. dub 2010 13:39:37
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 24 krát

Re: Bezplatná právní poradna policisté.com

Příspěvekod znechucenej » ned 12. zář 2010 16:10:43

Finanční podvody , Podvodné půjčky , Daňové podvody , Pojistné podvody a jiné nekalé praktiky. To je v tomhle státě normální.

Napište je sem: černá listina:

Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
Pridat.eu
znechucenej
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bezplatná právní poradna policisté.com

Příspěvekod Návštěvník » ned 12. zář 2010 16:11:47

Zkušenost s firmami jednatelky Věry Haimové

Mám také špatné zkušenosti s touto společností, okradl mě jejich zástupce,nějaký pan Drmla,na kterého jsem se z opatrnosti telefonicky ptala přímo na jejich lince kterou mají na netu.Oni mi potvrdili že tento pán je jejich zaměstnanec,Chtěli po mě 16000,-Kč.Tolik jsem neměla, půjčil mi kamarád 8000,- já mu předala po podpisu smlouvy 10000,- s tím že mi odpoledne předá šek na polovinu úvěru -250000,-Kč a že zbytek doplatím a oni mi pošlou zbytek.P. Heimová mi měla peníze vyplatit.Prý je to účetní. Jenomže stále nic a p. Drmla mi ještě volal že mám na jejich účet ještě poslat 3000, ráno do 9.00.hod, což jsem opět udělala. Jenže p. zmizel, telefon nebere, údajně jeho nadřízený p.Moravec mi slíbil nápravu že mu domluví. Nic se nestalo, po mých urgencích na společnost mi bylo sděleno že ten p. Drmla už u nich nepracoval když mě obral o peníze. Že jim žádné neodevzdal a je tam jen těch 3000,- na účtu,takže mi nic nedají.Nakonec napsali že mi nikdo nemohl říci že tento pán je jejich zaměstnanec,takové info prý vůbec nepodávají po telefonu.Jak je tedy možné že tento člověk měl jejich tiskopisy i s razítky a normálně okrádal lidi?Takže jak to vypadá tak jsem snad ten podvodník asi já.Přišla jsem o 13000,-Myslím že by jsme se měli domluvit a podat společné trestní oznámení na tuto společnost. Mám maily uložené co mi odepisovali.Je to spol.Haniel group.Věra.
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bezplatná právní poradna policisté.com

Příspěvekod Návštěvník » ned 12. zář 2010 16:12:10

Vážená, našla jsem paní, která na ně podala již tr. oznámení a je již ve vyšetřování. Scénáře jsem stejné - řeší i po linii vymahačů a má mnoho dalších informací. Pokud si přejete, napište jí na tel. 737506933 svůj email - jistě bude vstřícná. Je toho mnoho, ale po jistých zkušenostech nechceme psáti veřejně. Držím palce
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bezplatná právní poradna policisté.com

Příspěvekod Návštěvník » ned 12. zář 2010 16:12:40

Vážení, našli jsme paní, která již řeší na úrovni policie a vymahačů.Pokud se chcete přidat, napište jí na tel. 737506933 svůj email - paní je ochotná , ale po zkušenostech s vyhrožováním od této firmy nechce komunikovat přes veřejnost. Scénáře okradených jsou podobné. Držíme palce.
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 

Re: Bezplatná právní poradna www.policisté.com

Příspěvekod Návštěvník » ned 12. zář 2010 16:13:52

Děkujeme za odezvy na telefon a následné spojení se všech , co mají zkušenosti. Zatím se bohužel! neozval ani jeden, který by byl ochoten se podepsat a jít s námi pod svým jménem - čestně- že je spokojen nebo na kriminálku, kde se vyšetřuje, aby čestně prokázal - že je spokojen a necítí se podveden! Je nám líto. Pokud se našla kladná odezva, později se ukázalo že ti s kladnými zkušenostmi jsou jen ti, co chválí sami sebe, protože kdyby tomu bylo jinak, tak by ten spokojený klient jistě s námi došel k právníků a k vyšetřovateli, aby se poctivě ukázalo. Uvítáme kladné zkušenosti s písemným doložením jak po zaplacení poplatků byly vyplaceny úvěry........proč se neozval ani jeden spokojený, žeby nebyl?? Ozývají se jen ti, co zapalatili- a ne málo a poté se NIC nedělo- nebo arogance a hnusota. Kdo máte vyplaceno?
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron