Dobrý den,
Jmenuji se Pavel Nědoba a jsem jednatelem Real Estate Financial Hospital s.r.o. obchodní název Refihos. Dovolte mi, abych reagoval na vaše příspěvky a vyjádřil se k hodnocení naší firmy.
Od roku 2009 do dnešního dne jsme držiteli již čtvrtého Evropského finančního certifikátu jako specialisté finančních služeb, který je vázán při jednání s klienty přísným etickým kodexem a vydává se s platností pouze 1 rok. Po této lhůtě následuje přezkoušení a vydání nového certifikátu na další období.
Sídlo firmy Pobialova 846/10 Moravská Ostrava slouží výhradně jako korespondenční adresa.
Naše práce vyžaduje nepřetržitý pohyb v terénu, kde se snažíme uspokojit žadatele o úvěry, a proto jakákoliv kancelář by jen zbytečně navyšovala náklady firmy, které by musela zohlednit v cenách poskytovaných finančních služeb v neprospěch spotřebitele.
Adresy jednatelů můžete zjistit ve výpisu z obchodního rejstříku, který je volně přístupný na
- Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
Co se týče komunikace mezi klientem a společnosti v případě opožděných, nebo nezaplacených pravidelných měsíčních splátek.
Zde bych rád podotknul, že jsou i takoví klienti, kteří si vzali úvěr s tím, že už od začátku věděli, že ho nebudou splácet a tím spáchali podvod na naší úvěrovou společnost jako několikátou v celé řadě…
Všechny smlouvy uzavřené s klienty mají splatnost první splátky k 15 dni následujícího měsíce po podpisu smlouvy. Pokud tato doba je kratší něž 30 dní, první splátka je splatná
až k 15 dni měsíce následujícího.
Při nezaplacení 1. splátky společnost upozorňuje dlužníka doporučeným dopisem, že jeho úvěrový účet vykazuje nedoplatek ve výši dlužné splátky.
Při nezaplacení 2 měsíční splátky společnost zasílá dlužníkovi druhý doporučený dopis s vyčíslením součtu dlužných splátek.
Při nezaplacení 3 splátky opětovně upozorňujeme dlužníka doporučeným dopisem a pokud nereaguje na tyto výzvy upozorňuje dlužníka také advokátní kancelář, která zároveň celý úvěr sesplatňuje. Klient má poslední možnost sesplatnění odvrátit v případě uhrazení všech dlužných splátek do 20 dnů ode dne převzetí zásilky od advokátní kanceláře.
Po tomto čase, který celkově trvá minimálně 4 měsíce od nezaplacené první splátky, dojde ke skutečnému plnění sesplatněného úvěru.(Klient má povinnost zaplatit celou jistinu i s nezaplacenými úroky najednou)
Následuje VŽDY osobní kontakt s klientem, kde se řeší další možností vyrovnání závazků z úvěrové smlouvy zejména přefinancování stávajícího závazku.
NAŠE SPOLEČNOST V MINULOSTI NEUPLATNILA ŽÁDNÉ SMLUVNÍ POKUTY!!
V případě, že přefinancování stávajícího závazku není možná z důvodu finanční situace klienta, přistupuje se k poslední variantě a tou je dobrovolný prodej zástavy. Zde společnost hraje významnou roli při asistenci, zajišťování a financování náhradního bydlení (pokud je předmětem zástavy současně i bydliště dlužníka) a to zejména-
stěhováni, platby kauce a prvního nájmu. Nutno podotknout, že náhradní bydlení zajišťuje společnost Refihos na základě detailního požadavku dlužníka s přihlédnutím na jeho finanční možnosti. Po tomto úkonu, kdy je důstojným způsobem změněno bydliště dlužníka se samotný předmět zástavy prodává za tržní cenu prostřednictvím realitní kanceláře, kdy část fin. prostředků z prodeje se použije k vyrovnání pohledávky spol. Refihos a zbylá část je vyplacena bývalému dlužníkovi. Všechny tyto finanční kroky jsou realizovány přes notářskou úschovu.
Při tomto postupu je klientovi založena osobní karta, do které se zapisují veškeré dohody a následující kroky, které jsou vždy dlužníkem schvalovány a vedou k uspokojení obou stran.
Tento postup je bez jediné výjimky uplatňován u všech našich klientů, kteří využili, nebo využívají finanční služby u Real Estate Financial Hospital s.r.o.
Závěrem nutno podotknout, že v tomto odvětví finančního trhu je spousta konkurenčních firem, jejichž nekalé obchodní praktiky mají za úkol pošpinit jméno poctivých společností, zejména i takovými příspěvky, které mají u případných zájemců o úvěr vyvolat obavy
z jakéhokoliv podvodného, či jen protimorálního jednání..
Proto vyzýváme tyto smyšlené „nespokojené klienty“ aby vyšli z řad anonymních uživatelů, předložili důkazy (nevýhodná kupní smlouva, zaplacená pokuta, sesplatněný úvěr s výpisem účtu jako doklad o dobré platební morálce atd.) a čelili přímé konfrontaci s jednateli naší společnosti.
Tato reakce vznikla na základě příspěvků anonymních uživatelů, kde jsme přesvědčeni, že se nemůže jednat o naše bývalé ani současné klienty a jediným cílem těchto komentářů je zdánlivé poškození firmy Refihos s.r.o. v rámci konkurenčního boje.
Všem našim klientům zaručujeme nadále sounáležitost v řešení úvěrové problematiky a pro budoucí klienty maximální úsilí pro jejích spokojenost.
Děkujeme za pozornost, za Real Estate Financial Hospital s.r.o.
jednatelé
Pavel Nědoba tel - +420 603 815 094
Aleš Novák tel - +420 602 778 565
- Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
info@refihos.cz