Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Naletěla jsem podvodníkům?

Diskuze o veškerých právních problémech. Poradenství s problémy v této oblasti.

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Naletěla jsem podvodníkům?

Příspěvekod novami » čtv 08. zář 2011 14:58:30

Obracím se na vás s prosbou o radu. Moje situace je velmi špatná, jsem bez zaměstnání, bez prostředků a navíc mám psychycké problémy. Lidé v mé situaci mají sklon naletět podvodníkům a to se pravděpodobně stalo i mě. Kdysi jsem odpověděla na inzerát jedné modelingové agentury a oni mě nyní kontaktovali s nabídkou smlouvy a vidinou velmi lukrativní práce. Pracovnice agentury mi po telefonu nastínila krásné vyhlídky a protože jsem z Prahy a agentura sídlí v Karviné, tak jsem se tam vydala podepsat smlouvu. Na místě mě mělo varovat to, že nemají firmu na budově a že se s dotyčnou pracovnicí setkávám před domem. Nicméně šli jsme do kanceláře, zase neoznačené, kde mi paní vše znovu vysvětlila. Byla natolik přesvědčivá, že jsem smlouvu namístě podepsala. Předpokladem spolupráce bylo, že na mé náklady zhotoví jakýsi nabídkový katalog, který rozešlou případným zájemcům o spolupráci se mnou. Na rozmyšlení nebyl moc prostor, protože by to znamenalo novou cestu do Karviné a pro mě další náklady na které nemám. Tak jsem podepsala list papíru na kterém bylo pouze, že se zavazuji zaplatit určitou částku k určitému dni za vyhotovení katalogů. Zase mi nedošlo, že bych měla chtít nějakou pořádnou smlouvu o vyhotovení. Tento poplatek by měl být údajně vratný ihned po první realizované zakázce, ale na to také nemám žádné potvrzení. Bezprostředně poté, co jsem otamtud odešla mi došlo, že jsem idiot a kontaktovala jsem tu paní a snažila se celou věc zarazit a od smlouvy odstoupit. Řekla mi, že katalogy již zadala a že mi minimálně vzniknou náklady za jejich vyhotovení (bylo to cca 10 min poté co jsme spolu mluvili) a že pro mě bude lepší celou částku zaplatit a pokračovat ve spolupráci s nimi, jinak že mi hrozí soud a exekuce. To mě úplně odrovnalo a ani nevím jak jsem dokázala dojet domů. Po příjezdu jsem sedla k internetu a začala jsem (pozdě) zjišťovat co je vlastně firma zač. O firmě jsem nezjistila vůbec nic, jejich internetová stránka nefunguje, v žádném rejstříku nejsou a jelikož jsem měla k dispozici ÏČO majitele firmy, tak jsem mohla zjistit pouze to, že má živnostenský list na spoustu činností. Podle jeho jména jsem pak na internetu našle diskusní fóra, kde si mnoho lidí stěžuje na jeho praktiky a podvodné jednání, mnozí zvažují podání oznámení na policii. Jak mám teď zaplatit někomu o kom mám téměř jistotu, že je podvodník? Firmu jsem o svých zjištěních informovala, stále mě nutí do spolupráce a napsali mi pouze, že náklady dosud vzniklé jsou zhruba pětinové oproti tomu co jsem měla zaplatit a že se chtějí dohodnout, ale když o tom s nimi chci jednat a požaduji nějaké vyúčtování, začnou znovu hrozit soudem a exekucí a ohání se tím co jsem podepsala. Připadá mi, že nic nemají a že žijí z toho, co jim hloupí lidé dají a žádnou práci neseženou. Poradíte mi jak z toho?

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
novami
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. zář 2011 13:59:02
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Naletěla jsem podvodníkům?

Příspěvekod Josef1952 » čtv 08. zář 2011 16:04:10

Nejmenuje se majitel té firmy Martin Chamrád?

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Josef1952 poděkoval
novami (čtv 08. zář 2011 16:11:13)
Pridat.eu
Josef1952
Zpravodaj
Zpravodaj
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 08. kvě 2011 21:24:37
Bydliště: OSTRAVA
Poděkoval: 193 krát
Má poděkování: 101 krát

Re: Naletěla jsem podvodníkům?

Příspěvekod novami » čtv 08. zář 2011 16:13:43

[quote="Josef1952"]Nejmenuje se majitel té firmy Martin Chamrád?[/quote]

Nejmenuje, ale jeho jméno je docela slavné a zdá se, že vystupuje pod různými jinými jmény, jako např. Černoch

thanks
Pridat.eu
novami
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. zář 2011 13:59:02
Poděkoval: 2 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Naletěla jsem podvodníkům?

Příspěvekod Finurka » čtv 08. zář 2011 18:28:52

Pokud máte IČ, tak se situace dá řešit. Nevím ale kolik jste zaplatila,jak vypadá smlouva. Neuvádíte o jaký katalczog se jedná. Nejlépe bude,když mne budete kontaktovat na
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
novami (čtv 08. zář 2011 18:41:44)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Taky jsem naletěla
    od Návštěvník » sob 01. zář 2012 23:02:12
    0 Odpovědi
    1701 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob 01. zář 2012 23:02:12
  • KOUPIL JSEM NOTEBOOK
    od softim » ned 22. úno 2015 19:07:00
    1 Odpovědi
    3919 Zobrazení
    Poslední příspěvek od petr 556 Zobrazit poslední příspěvek
    stř 25. úno 2015 11:48:50
  • Lidičky dostala jsem půjčku
    od Návštěvník » sob 11. srp 2012 19:01:43
    0 Odpovědi
    1652 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob 11. srp 2012 19:01:43
  • Lidičky dostala jsem půjčku
    od Návštěvník » ned 12. srp 2012 3:02:13
    0 Odpovědi
    1490 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    ned 12. srp 2012 3:02:13
  • Podepsala jsem BP - po nehodě- ortel smrti?
    od RaK » stř 31. srp 2011 14:28:57
    8 Odpovědi
    6366 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Boxer_UBS Zobrazit poslední příspěvek
    úte 08. lis 2011 15:57:28


Zpět na Právní poradenství


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron