Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Soudy,právníci,starostové a jejich konstrukce!

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Soudy,právníci,starostové a jejich konstrukce!

Příspěvekod Dinny » čtv 10. bře 2011 19:43:46

Na podzim minulého roku starosta mojí obce v Markvartovicích prováděl s firmou jistého jména přes moje pole cyklostezku.Nikdo z majitelů pozemků nedostal upozornění,ani výzvu o prováděné stavbě.Nebyl zde ani projekt "Komplexní pozemkové úpravy!".Cyklostezka se jednoho dne vyměřila a měřič Geodézie mi sdělil toto.Podle plánu metr je kraj cesty k zatravnění a do tohoto prostoru je možné zasadit strom.Další tři metry je cyklostezka a metr půdy na okraji je určen k zatravnění,anebo pro strom.A Starosta z peněz EU postupoval takto.Začal kopat tří metrovou rýhu metr a něco hluboko a půdu vozil za bunkr a na obecní cestu,ze které vytvořil budoucí stavební pozemky.Ostatní půdu-ornici vozil za bunkr odkud za pár dní se nakládala bagry na Tatrovky nákladní a ornice se odvážela starostovým kamarádům na zahrádky,terasy a různé terénní úpravy.Stará cesta plná tun vysypávané křidlice mi zůstala ležet v poli,aniž byla odstraněna.Měl jsem již v této době zasetou řepku,kterou mi nákladní auta a bagry bez oprávnění vstupu na cizí pozemek pole pojezdily a vznikla mi škoda.Po té co du výkopu uložili odvodňovací hadici a koše k protékání vody vše bylo zavezeno kamením v šířce tří metry.stroje všechny odjely na kolaudaci a za tři dny zde opět další auta začaly cestu rozšiřovat,válcovat podruhé na větší šíři a stromy byly od rozšířené cesty vsazeny tam,kde mi měla růst pšenice.Po mé oprávněné stížnosti mi starosta sdělil,že vše bylo správně vyměřeno a provedeno,abych si na vlastní náklady provedl vyměření vyvrátil poškození setby a řekl,že to dá právníkovi co se s tím dá dělat.Buďte zdrávi zločinci a občané právě žijete v české republice,kde se veřejný zločin údajně vyplácí z peněz EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S pozdravem brouček Dinny

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Dinny
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. led 2011 22:12:02
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Soudy,právníci,starostové a jejich konstrukce!

Příspěvekod Finurka » čtv 10. bře 2011 20:17:55

Doporučuji si zjistit na stavebním úřadu v Ludgeřovicích, jak stavba cyklostezky byla projednána. V letech 2007- 2010 se jednalo o uzemním plánu Vaší obce, tato cyklostezka by tam měla být zohledněna. V každém případě, měla být stavba cyklostezky projednána s majiteli pozemku, přes, které vede.Pokud neexistuje alespoň ohlášení stavby na stavebním úřadu v Ludgeřovicích, pak stavba je neoprávněně realizována, i kdyby byla ve veřejném zájmu, což u cyklostezky eventuálně lze. Pro prokázání výše škody na pozemku jsou výbornou dokumentací fotografie(což asi nemáte), jiné řešení je výpověď svědků.
V zastupitelstvu Vaší obce je minimálně 6 vysokoškolsky vzdělaných osob s titulem Ing. tak mi připadá velmi prapodivné, že by takovouto základní věc nerespektovali, nebo právě proto ?
Pokud cyklostezka vede přes pozemek, kterým jste majitelem (Vaše jméno je uvedeno LV na katastrálním úřadu), podejte podnět na přešetření oprávněnosti stavby na stavební úřad do Ludgeřovic a majetkový vztah doplňte výpisem z katastrů nemovitostí.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek


Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron