Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

Prosba

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

Prosba

Příspěvekod Máca » sob 13. srp 2011 12:05:15

Dobrý den, potřebuji poradit, protože jsem sama odhalila podvodníka a zveřejnila ho na stránkách Pozor na ně 24.7.2011 Michal Kunkela alias Erik Rossi, což je sice skvělé, že tyto stránky existují, ale samozřejmě on zahájil protiútok a to stejné tam následně zveřejnil o mě. Již jsem psala na tento server, aby to stáhli, ale nic se neděje a mě se nelíbí číst si díky člověku, který připravil mnohé ženy o statisíce o tom, že já jsem podvodnice. Nemám si sice čeho bát, protože vím, že na mě se žádný muž nepřihlásí, zatímco na něj už se ženy shromažďují, ale i tak mi to není příjemné číst. Prosím poraďte mi tedy jak postupovat. Děkuji Bc. Balínová Marcela

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Máca
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 13. srp 2011 11:54:01
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Prosba

Příspěvekod admin » sob 13. srp 2011 15:53:30

Dobrý den,

v podstatě nemůžete dělat nic. Pochybuji, že provozovatel výroky stáhne, neručí totiž za příspěvky na svých stránkách, pokud je nepíše on. Doporučuji napsat pádné argumenty, které máte a to na co největší množství webů. Čas od času se toho bohužel děje a není možnost provozovatele rozhodnout, kdo má pravdu. Ani není podle čeho.

Ať se podaří.
Nová rubrika na fóru o zkušenostech s policií, přidejte se zde: zkusenosti-policie/

thanks
Za tento příspěvek od uživatele admin poděkoval
Máca (sob 13. srp 2011 16:05:17)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
admin
Prezident Policisté.com :-)
Prezident Policisté.com :-)
 
Příspěvky: 826
Registrován: čtv 10. pro 2009 17:10:49
Poděkoval: 29 krát
Má poděkování: 129 krát

Re: Prosba

Příspěvekod Finurka » sob 13. srp 2011 17:50:20

Pokud odhalíte podvod, obracejte se na policii a nepište na žádné servry údaje o odhalení. Uvedením údajů na internetu vždy riskujete negativní odezvu, především pak od nařčené osoby. Medializovat podvodníka je vhodné až po zahájení trestního stíhání. Dívala jsem se na stránky o zmiňovaném člověku. Je tam více podvedených žen. Cesta, jak proti němu zakročit je podat hromadné trestní oznámení pro sňatkové podvody. pokud prokážete, že jste mu poskytla peníze, tím lépe. K tomu lze ještě přidat podání žaloby na ochranu osobnosti. Pokud prokážete, že se Vám stala společenská újma, soud rozhodne ve Váš prospěch a vy můžete žádat nejen veřejnou omluvu, ale i finanční "náplast". Jak vidíte lze se mu odvděčit velmi radikálně. Tak neváhejte a do toho. Žaloba se podává k soudu dle bydliště obžalovaného.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
Máca (sob 13. srp 2011 20:22:37)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: Prosba

Příspěvekod Máca » sob 13. srp 2011 20:38:19

Dobrý den, mnohokrát děkuji za odpověď, ale já mohu jedině tak navigovat a pomoci ostatním ženám, protože mě o nic nepřipravil, já ho včas odhalila a zveřejnila to právě pro ty další, na které by to mohlo ještě padnout. Ale již mě jich několik kontaktovalo..... Jde mi o to, že já bezúhonný člověk mám viset někde na netu mezi skutečnýma podvodníkama. :-( Ale tak to bohužel dneska je, ale každopádně se tím nenechám odradit, protože já nic neprovedla. Ještě jednou děkuji MB

thanks
Pridat.eu
Máca
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 13. srp 2011 11:54:01
Poděkoval: 3 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: Prosba

Příspěvekod Finurka » ned 14. srp 2011 1:06:33

Pokud Vás jiné ženy kontaktovaly, neváhejte a podnět podejte. Vy sama po zahájení trestního stíhání podejte žalobu ve smyslu trestního zákoníku
§ 184 Pomluva
(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

Ráda vypomohu. V případě zájmu o pomoc mne kontaktujte na
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
Máca (ned 14. srp 2011 18:53:31)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • prosba
    od evík » pon 11. dub 2011 18:26:26
    1 Odpovědi
    1394 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    pon 11. dub 2011 19:52:20
  • Prosba o radu
    od Neregistrovany » sob 08. zář 2012 23:24:07
    0 Odpovědi
    908 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Neregistrovany Zobrazit poslední příspěvek
    sob 08. zář 2012 23:24:07


Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron