Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

OCF s.r.o.

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

OCF s.r.o.

Příspěvekod Návštěvník » čtv 06. pro 2012 12:01:25

OCF s.r.o.

Pro všechny návštěvníky našich stránek
Před nekorektním jednáním firmy OCF s.r.o. (dříve vystupující pod názvem Gatevifi), jsme zde varovali již 5.11.08!
Doplňujeme zjištěné a veřejně dostupné informace
Jednatelem firmy OCF je Gabriela Bělinová - nar. 1979. Společník s vkladem je firma BELLS s.r.o., které je majitel tatínek dotyčné - Vít Bělina - nar. 1952. Je vidět, že měla dceruška šikovného učitele! Pokud tedy tatínek ví, co jeho dítě dělá!
Paní Bělinová tyto praktiky okoukala v bývalé ČFU. Nejdříve vystupovala pod názvem BELL FINANCE (či Bell Financial GB). V každém případě ani jedna z uvedených společností není v registru ekonomických subjektů MFČR uveden, a to ani jako podnikající subjekt zaniklý! K neustálým změnám názvu firmy ji vedla právě ta skutečnost, že se velmi brzy mezi lidmi rozkřiklo, že jde o podvodnou firmu a že se zde peníze nepůjčují, ale převážně vybírají! Proto se paní Bělinová rozhodla pro změnu názvu na Gatevifi. Ovšem i tento název dlouho nevydržel a dnes již lidé ví, kdo se za touto společností skrývá. I zde se opakuje naprosto stejný postup. Dokonce se nestydí od klienta, který např. žádá o 50.000 Kč, vybrat poplatek PŘEDEM ve výši 5.000 Kč! Paní Bělinová se tedy inspirovala v ČFU, (jejichž majitelé dnes podnikají již pod minimálně 4 názvem) a dnes vystupuje pod firmou OCF s.r.o. Dokonce už i pod tímto názvem (OCF s.r.o.) je mezi lidmi známo, že se jedná o stále stejného člověka.
Takže firmy BELL FINANCE, GATEVIFI a OCF = paní Bělinová, která vybírá od klientů několikatisícové poplatky, ale jen málokterému klientovi je úvěr skutečně vyplacen.
Navíc pod tímto názvem (OCF s.r.o.) se jí podařilo podvést i bankovní ústav - konkrétně Českou spořitelnu. Tato banka oficiálně na svých stránkách uvedla, že firma OCF s.r.o. je podvodná společnost, která se vydává za partnera České spořitelny. Nabízí prostřednictvím internetu a inzerce v tisku po celé České republice zprostředkování půjček. Pracovníci této společnosti slibují po zaplacení poplatku 5.000 Kč PŘEDEM získání půjčky od České spořitelny. Tento obchod se však nikdy neuskuteční!
Česká spořitelna se od jednání této společnosti, která nikdy nebyla a není jejím externím partnerem, distancuje.
Z uvedených důvodů podala Česká spořitelna trestní oznámení pro podezření z trestného činu podvodu a poškozování cizích práv.
Myslím, že ze všeho shora uvedného jasně vyplývá jediné Dávejte si pozor a důkladně prověřujte reference na firmy inzerující poskytování půjček! Budu se opakovat, ale právě z tohoto důvodu byly spuštěny tyto stránky.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel
 


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • podvodníci
    1, 2od admin » sob 22. led 2011 13:54:59
    12 Odpovědi
    12103 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 07. dub 2011 11:20:35
  • bezplatby.cz zkušenosti
    od Petra L. » ned 27. úno 2011 17:34:22
    1 Odpovědi
    2833 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    ned 27. úno 2011 20:13:33
  • Podvod
    od shark » ned 27. úno 2011 22:34:12
    2 Odpovědi
    6548 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    pon 28. úno 2011 10:03:26
  • česká kapitálova a inves
    1, 2od posina » úte 01. bře 2011 10:40:43
    10 Odpovědi
    7737 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 07. dub 2011 13:18:53
  • CCS FINANCE CZ
    od admin » úte 08. bře 2011 20:41:08
    9 Odpovědi
    12824 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    pon 18. dub 2011 20:01:41

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron