Skrýt reklamu

Nizký úrok mají i nebankovní společnosti. nebankovní půjčky bez registru na webu tippujcky.cz s hodnocením.

AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Jak postupovat, čeho se vyvarovat?

Moderátoři: Administrátoři, Zpravodajové, Zkušební moderátoři

Pravidla fóra
- Všechny emaily i názvy firem a odkazy patří do značky CODE !
- Uvádějte přesně, o co se jedná. Nadpis "podvod" nikomu nic neřekne a dalším
uživatelům je k ničemu.
- Špatně zadané příspěvky bez výhrad smažeme, děkuji za respektování.
- JEDINÉ ODKAZY BEZ ZNAČKY "CODE" JSOU INTERNÍ ODKAZY NA TOTO FÓRUM
http://www.policiste.com, podvedl-vas-nekdo/ APOD.

AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod peeff » pon 21. bře 2011 16:16:37

Velmi prosím o pomoc. Moje maminka si bez porady se mnou chtěla vzít půjčku a nenapadlo ji nic lepšího, než požádat podvodníky z AMV group. Bohužel podepsala smlouvu o zprostředkování . Když jsem tam volala a chtěla to zrušit, bylo mi řečeno, že si mám přečíst bod 5.1., že prý se dá odstoupit jen do půl hodiny od podepsání. Tam ale nic takovéh není, o možnosti odstoupení tam v podstatě není nikde ani zmínka. Dá se s tím honem ještě něco delat? Voala jsem i na pojišťovnu AXA, se kterou samozřejmě musela uzavřít smlouvu o pojištění, ti ale nic rušit nechtějí, prý musíme jednat s AMV group.
Poraďte mi prsoím, jsem z toho opravdu nešťastná
Děkuji
Jana

thanks

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Pridat.eu
peeff
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. bře 2011 19:02:30
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod Finurka » pon 21. bře 2011 18:38:07

Rozhodující pro odstoupení od smlouvy je datum podepsání. Od smlouvy můžete odstoupit ze zákona do 14 dní ode dne podepsání smlouvy.
Co se týká smlouvy s AXOU, pak je podepsaná mezi maminkou a AXOU a tedy smlouvu ukončit nebo zrušit lze písemně pouze s pojišťovacím subjektem. Pokud se jedná o životní pojištění nelze jej zrušit výpovědí, ale pouze dohodou mezi pojišťovnou a pojištěným. Pro konkrétnější radu potřebuji vidět dokumenty, t.j. kdo zprostředkoval za AMW pojištění, smlouvu o pojištění. Pokud máte možnost, tak mi to nascanujte na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.
.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka poděkoval
Josef1952 (úte 17. kvě 2011 8:09:54)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod peeff » pon 21. bře 2011 19:40:16

mockrát děkuji za reakci, oskenované papíry jsem již poslala
Děkuji
Jana

thanks
Pridat.eu
peeff
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. bře 2011 19:02:30
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod Finurka » pon 21. bře 2011 23:25:18

Vypracuji dopis neplatnost smlouvy o zprostředkování. Ke smlouvě s AXou napíšu instrukce

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod peeff » stř 13. dub 2011 21:05:29

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli se vám podařilo přijít na něco, jak na podvodnou AMVgroup vyzrát? Už jste se mi neozval. Maminka mezitím zaplatila 1. splátku na pojištění s tím, že teda za blbost se platí, ale tak aspoň bude dva roky pojištěná na sto tisíc. Jenže dneska jí přišlo od AXY (pojišťovny, které AMVgroup dělá prostředníka), že vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu upravují pojistnou smlouvu a pojistnou částku na 0kč. Opravdu si nedělám legraci, fakt je tam nula. To jako bude platit každý měsíc 600kč pojištění a přitom vlastně nebude pojištěná? Já už jsem tak zoufalá, že tomu ani nemůžu uvěřit. Copak se opravdu nedá s těmito podvodníky něco udělat?
Jana

thanks
Pridat.eu
peeff
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. bře 2011 19:02:30
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod Finurka » stř 13. dub 2011 22:25:53

Pošlete to prosím na e-mail :
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod peeff » pát 22. dub 2011 12:02:16

Dobrý den,
omlouvám se, že jsem nakonec dopis od pojišťovny AXA neposlala. Ale stal se mezitím zázrak - napsali jsme do Hradce Králové do společnosti AMV group, že jelikož pojišťovna maminku nechce pojistit a v případě úmrtí nebo dožití by dostala 0kč, nemá pojistka logický smysl a žádame o odstoupení od smouvy bez sankcí. Včera přišel dopis se dodatkem ke smouvě o zprostředkování, v němž se smlouva RUŠÍ!!! a to bez sankcí. Takže tudy by mohla vézt cesta i pro ostatní postižené - zkuste se obrátit na některého z agentů i jiných pojišťoven, kteří dělají i pro AXU, ať vám zkusí pomoci axu přemluvit, že smlouvu neuzavřou kvůli vašemu zdravotnímu stavu. AMV group pak sama smlouvu vypoví. Musí se to ale udělat hned, ještě než Axa pošle smlouvu o pojištění k podepsání - to co se totiž podepisuje u AMV group je pouze návrh pojistné smlouvy, kterou buď Axa schválí, nebo ne, jako v našem případě. My máme známého, který je pojišťovák. Nic nám nesliboval, ani nevíme, jestli je to opravdu jeho zásluha, že Axa smouvu neuzavřela. Ale maminka na tom nijak zdravotně špatně není, nedávno jsme jedno pojištění u české poj. uzavírali a naprosto bez problému.
Každopádně AMV group je podvodná organizace, vůbec půjčky poskytovat nemohou, v obchodním registru mají zapsánou činnost pouze zprostředkování životního pojištění pojišťovny AXA. Už jsem přemýšlela i o tom, že tak jako oni si dávají inzeráty do novin, třeba Kauflandu, že tam pošlu něco ve smysl "lidi pozor, toto je podvod" s vysvětlením, ale mám obavu že by byli schopni mě ještě zažalovat, třeba za pomluvu :twisted:
Držím všem postiženým palce, ať dopadnete také dobře.
P.S. Finurko, pokud Vám pošlu ten dopis od Axy a od AMV group o odstoupení, šlo by je sem dát, ať si je ostatní postižení přečtou? Třeba by jim pomohli 8-)

thanks
Za tento příspěvek od uživatele peeff poděkoval
Finurka (pát 22. dub 2011 20:27:22)
Pridat.eu
peeff
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. bře 2011 19:02:30
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 1 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod Finurka » pát 22. dub 2011 20:52:07

Určitě mi to pošlete, zpracuji to a dám zde. Díky za spolupráci. Ono tam bude ještě jeden problém, protože AXA si uvědomila, že AMW Group není registrována jako pojišťovací agent. Osoba, která zprostředkovává pojištění musí být registrována v Registru pojišťovacích zprostředkovatelů a musí mít uzavřenu smlouvu s pojišťovnami, toto vyplývá ze zákona 38/2004 Sb. o pojišťovacích zprostředkovatelích.
Když není možné uzavřít pojištění z důvodu, že to zamítne pojišťovna, pak lze odstoupit od smlouvy bez sankcí, protože vada nenastala na straně zájemce o půjčku. Takže máte pravdu je to jeden ze způsobů, který umožní od smlouvy odstoupit.
Dalším možným důvodem pak je i to kdo podepisuje smlouvu o zprostředkování. Právní úkon tedy i uzavření smlouvy, musí být učiněn statutárním zástupcem nebo osobou, která na základě ustanovení v organizaci má právo smlouvu uzavřít, t.j. podepsat. U právnických osob musí být jednoznačné, kdo při právním úkonu - podepsání smlouvy, společnost zastupuje a to jmenovitě nebo musí být ověřen podpis, aby bylo prokazatelné, že je smlouva podepsána oprávněnou osobou. Toto lze provést dvěma způsoby a to :
1. na první straně, kde jsou uvedeny smluvní strany musí být za názvem právnické osoby uveden dovětek [i]zastoupený - jméno a příjmení oprávněné osoby[/i]
2. v podpisové části smlouvy je uvedena čitelně osoba, která má oprávnění smlouvu podepsat (jméno a příjmení)

Lze konstatovat, že pokud není uvedeno čitelně jméno a příjmení oprávněné osoby, je tam pouze podpis, je smlouva neplatná a pak lze od ní odstoupit.

thanks
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod andy73 » pon 16. kvě 2011 8:45:37

Dobrý den, mam stejný problém, v pátek jsem podepsala smlouvu o zprostředkování s fy AMV Group a chtěla bych ji zrušit. protože později jsem si vyhledala na internetu ze tato fy je podvod a že zbytečně 2 roky budu platit u pojistovny AXA zivotni pojistku. Lze zrusit tuto smlouvu se zprostredkovatelskou fy anichz bych platila sankce jak je ve smlouve. Prosim pomozte i tak jsem uz ve finceni tisni a platit zbytene pojistku na to fakt nemam

dekuji moc

andy

thanks
Pridat.eu
andy73
Kadet
Kadet
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 16. kvě 2011 8:33:49
Poděkoval: 0 krát
Má poděkování: 0 krát

Re: AMV group - lze odstoupit od smlouvy o zprostředkování?

Příspěvekod Finurka » pon 16. kvě 2011 10:49:33

[color=#FF0000]VŠEM, KDO CHTĚJÍ ODSTOUPIT OD ZPROSTŘEDKOVATELSKÉ SMLOUVY S FIRMOU AMW Group, s.r.o.[/color]

Do konceptu, který mám zpracovaný potřebuji doplnit informace, aby bylo možné označit smlouva za neplatnou ve smyslu smlouva dle §§ 40, 40a v souvislosti s § 775 Občanského zákoníku.
Tím se dosáhne zákonného důvodu pro odstoupení smlouvy.

Proto mi napište, resp. nascanujte následující :
1. Kdo podepsal smlouvu ze strany AMW Group, s.r.o. a kdy ?
2. Máte smlouvu o zajištění životního pojištění - sepsání návrhu pro uzavření pojistky s AXou ?
3. Byla uzavřena smlouva s AXA ?

posílejte na
Kód: Vybrat vše
Obsah v tagu code je pro neregistrované uživatele skrytý.


Po získání uvedených informací Vám zašlu na Váš e-mail Odstoupení od smlouvy.

thanks
Za tento příspěvek od uživatele Finurka dostal děkování - 5
bercus (pon 08. srp 2011 9:59:09), hlava (ned 22. kvě 2011 14:11:01), lyznicek (úte 26. črc 2011 10:55:48), verka (stř 13. črc 2011 12:55:08), Vlastihnil (pon 27. čer 2011 9:28:51)
Pridat.eu
Uživatelský avatar
Finurka
Policejní moderátor
Policejní moderátor
 
Příspěvky: 801
Registrován: pát 17. pro 2010 0:32:54
Poděkoval: 179 krát
Má poděkování: 596 krát


 
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • AMV Group odstoupení od smlouvy
    od rikamrikam » pon 22. srp 2011 15:10:24
    1 Odpovědi
    3697 Zobrazení
    Poslední příspěvek od rikamrikam Zobrazit poslední příspěvek
    stř 24. srp 2011 22:32:34
  • amv group odstoupení od smlouvy
    od Návštěvník » ned 01. led 2012 12:01:54
    1 Odpovědi
    1752 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon 27. úno 2012 1:58:22
  • AMV Group s r.o.
    od amazonka1 » pon 07. bře 2011 13:08:30
    9 Odpovědi
    10361 Zobrazení
    Poslední příspěvek od amazonka Zobrazit poslední příspěvek
    čtv 10. bře 2011 19:56:42
  • AMV GROUP
    od andy73 » pon 16. kvě 2011 9:02:47
    1 Odpovědi
    2764 Zobrazení
    Poslední příspěvek od admin Zobrazit poslední příspěvek
    ned 22. kvě 2011 16:05:17
  • amv group
    od Návštěvník » pát 02. zář 2011 19:51:42
    1 Odpovědi
    1715 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Finurka Zobrazit poslední příspěvek
    sob 03. zář 2011 10:31:37

Další

Zpět na Podvedl Vás někdo?


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron